Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Gürel’den Özel’in istifasına ilk yorum

0 285

CHP Yalova İl  Başkanı Mehmet Gürel, Milletvekili Özcan Özel’in partisinden istifa etmesi sonrasında ilk açıklamasını yaptı. Gürel, “CHP Yalova İl Örgütü, Genel Başkanımızın ve Genel Merkezimizin politikaları doğrultusunda çalışmalarına aralıksız devam etmektedir” derken CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile fotoğrafını da paylaşmayı ihmal etmedi.

Gürel, yaptığı açıklamada, isim vermeden Özcan Özel’in istifasını değerlendirdi.  “Partimizin kurucusu ve ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün devrimlerinin ışığında tavizsiz bir şekilde ilerleyen CHP’nin yolu iktidar yoludur” diyen Mehmet Gürel, şöyle devam etti:

“Unutmamak gerekir ki Cumhuriyet Halk Partisi koca bir çınardır. Gücünü birkaç yaprağından değil sağlam köklerinden alır. “Ben“ değil “Biz” diyebilenlerin partisi Cumhuriyet Halk Partisinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Yaşasın Cumhuriyet ! Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi !”

Gürel, açıklamasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte bir fotoğrafını da paylaşarak genel başkanın yanında olduklarının mesajını verdi.ç

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.