AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Güneş mola verecek!

Türkiye’ye geç gelen bahar sıcak havalarla yaz günlerini hissettirmeye başladı. Meteoroloji’nin son dakika tahminlerine göre yarından itibaren yağışlar yurdun önemli bir kısmında etkili olacak ve hava sıcaklıkları bir miktar düşecek. İşte hava durumuna dair Meteoroloji’nin son tahminleri…

Yurdumuzda son günlerde etkili olan güneşli ve sıcak hava bir süreliğine mola veriyor ve son dakika tahminlerine göre yağışlı hava adım adım yurdumuza geliyor.

SAĞANAKLARA DİKKAT!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı, Diyarbakır, Adıyaman, Kahramanmaraş, Sivas, Edirne, Kırklareli, Çanakkale ve Balıkesir’in batı ilçeleri ile akşam saatlerinden sonra Marmara’nın güneyi, Ege, Göller yöresi, İç Anadolu’nun batısı, Bolu, Karabük, Antalya’nın iç ve batı kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

YAĞIŞLAR YURDU SARIYOR

Yarın yurdu saracak olan yağışlar cuma günü etkisini azaltacak ancak pazar günü tekrar yurda giriş yapacak.

MARMARA

Parçalı ve az bulutlu, batısı ve zamanla bölge genelinin yer yer çok bulutlu, Edirne, Kırklareli, Çanakkale ve Balıkesir’in batı ilçeleri ile gece saatlerinde Balıkesir, Bursa ve Bilecik çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın batı kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.

YALOVA °C, 23°C

Az bulutlu, zamanla parçalı yer yer çok bulutlu..

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.