AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Güler: Siteler kaderine terk edilmiş!

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, Eğitimli, vizyon sahibi, temiz bir ekip oluşturduklarını  ilçe hakının kendisini istediğini 31 Mart’ta Çiftlikköy’ün yüzü güleceğini söyledi.

Güler, Çiftlikköy Siteler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu, sıkıntılarını dinleyerek yapacağı projelerini de anllattı.

CHP’li Güler, yaptığı açıklama şunları söyledi: ‘’Siteler Mahallesi’ndeki site yöneticileriyle bir araya geldik. Siteler Mahallesi unutulmuş, kaderine terk edilmiş bir mahallemiz. Biz bu kaderi değiştiriyoruz. Hak edene hak ettiği hizmeti vermeye geliyoruz. Çiftlikköy halkının karşısına çıkarken bu ilçede yaşayan her bireyin kendisinden bir şeyler bulabileceği bir ekiple çıkmaya çalıştık. Bunun yanında eğitimli, vizyon sahibi, arkasında kiri ve pası bulunmayan bir ekip oluşturduk. Kendimizi sizlere Çiftlikköy halkına emanet ediyoruz. 31 Mart’ta herkesin yüzü gülecek, başaracağım, kazanacağım’’ dedi.

Çiftlikköylü kadınlar eğlenecek!

Başkan Adayı Güler, 10 Mart Pazar günü saat 14: 00’te Çiftlikköy Çapa Cafe’de Yalova’nın sevilen sanatçısı Hakhan’ın katılımıyla Çiftlikköylü kadınlar için yapacağımız programa herkesi beklediklerini söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.