AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Güler: Halkın çocuğu benim

Muharrem İnce’nin katılımıyla Çiftlikköy’de CHP’nin seçim irtibat bürosunun açılışında bir konuşma yapan CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, 1 Nisan’da tertemiz, bembeyaz bir sayfa açacaklarını söyledi.

Nedim Güler kalabalık bir topluluğa konuştu, Güler şunları söyledi: ‘’Eğer ben birinin çırağı olacaksam Muharrem İnce’nin çırağı olurum. Benim siyasetteki ustam o dur. Peki mevcut belediye başkanı, geçen bir eve gittim ziyaret ettim,  yaşlı bir teyze dedim benden ne istersin, dedi ki sadece şunu istiyorum mevcut belediye başkanı siyah mı? Beyaz mı? Hangi renktedir bilmiyorum  5 yıl sonra yine gel seni böyle yüzünü göreyim. Buradan Çiftlikköy halkına söz veriyorum. Belediye Başkanı seçildiğimde yine bu yollarda yürüyecek, yine bu berber de traş olacak. Yine bu kahvede çay içecek, yine buralarda alış veriş yapacak. Çiftlikköy halkından kopmayacağım. Onlar müteahhitlerin, rantçıların, ihalecilerin başkanı, halkın çocuğu benim, garibanın yanında olan benim, hodri meydan diyorum” dedi.

‘Çiftlikköy’de bembeyaz temiz bir sayfa açıyoruz’

Güler, sözlerine şöyle devam etti: ‘’Çiftlikköy için taş üstüne taş koyana dua ederiz ama, birilerinin sırtından Çiftlikköy halkının sırtından kimsenin zengin olma hakkını vermeyiz. 31 Mart’a kadar sabah namazıyla başlayıp, gece geç vakitlere kadar çalışacağız. Şunu anlatacağız Çiftlikköy’de bembeyaz temiz bir sayfa açıyoruz, temiz yönetim, birilerinin adamı olmayan, Tahrikatların cemaatlerin, rantçıların, ihalecilerin adamı olmayan bir yönetim sağlayacağız buradan Çiftlikköy’e söz veriyorum. Önümüzdeki haftalarda yürüyüşlerimiz olacak. Ben bir tane ayakkabı eskittim, ikinciyi, üçüncüyü, dördüncüyü sizlerle eskitmek istiyorum. Benim yanımda yürüyün benimle olun 1 Nisan’da Çiftlikköy’e tertemiz, bembeyaz bir sayfa açalım’’ diye konuştu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.