reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Güç Birliği’nden Salman’a ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Güç Birliği’nden Salman’a ziyaret
reklam

Yalova Güç Birliği Derneği Başkanı İlhami Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti.

Kurulduğu günden bu yana Yalova’da sosyoekonomik anlamda çalışmalar yapan ve üyesi olmaktan gurur duyduğu bir derneği ağırlamaktan memnun olduğunu belirten Başkan Salman, “Yalova Güç Birliği Derneği’nin yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyorum ve başarılı işlere imza atmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Yalova Güç Birliği Derneğinin güzel girişimler ve çalışmalar yaptığını belirten Başkan Salman; “Yapmış olduğunuz çalışmaları ve girişimleri yakından takip ediyorum ve beğendiğimi belirtmek isterim. Hepimizin yaşamını sürdürdüğü bu kentte sizler gibi değerli insanların Yalova’ya sahip çıkması ve 17 bin üyeyle hizmet vermeniz memnun edici. Yapacağımız karşılıklı istişareler, görüşmeler ve değerlendirmelerle sizlere daha güzel hizmet vereceğimize inanıyorum. Çünkü hepimizin ortak noktası olan Yalova’nın menfaati için kim güzel adım atarsa her zaman onların yanındayım” dedi.

reklam