DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

GOP’ta asfaltlama başladı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
GOP’ta asfaltlama başladı
reklam

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gaziosmanpaşa Caddesinde başlayan çalışmaların önümüzde ki hafta sonu itibariyle biteceğini söyledi.

Geçtiğimiz dönemlerde herhangi bir çalışma yapılmayan, çeşitli çökme ve çukurların oluştuğu ve kaldırımların olmadığı Gaziosmanpaşa Caddesinde, Yalova Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaların %80’i bitti.

Bir Hafta İçerisinde Asfaltlama Başlayacak

Cadde düzenlemeleri hakkında bilgi veren Başkan Salman, “Kısa bir süre önce başlattığımız çalışmaları ekiplerimiz, sistemli bir şekilde sürdürürken, Yalova-İzmit yolunda başlayan yol bakım çalışmaları nedeniyle bu arterde trafik yoğunluğu yaşandı. İster istemez çalışmalarımız zaman zaman aksadı. Şuan Telekom, UEDAŞ ve Armağaz’ın yer altı çalışmaları tamamen bitti. Su ve Kanalizasyon işleri Müdürlüğümüz de belli noktalarda çalışmalar sırasında yağmur suyu, kanalizasyon ve içme suyu hatlarının eksikliklerini tamamlayarak sorunsuz hale getirdi. Tretuar yapımının %80’i bitmiş durumda. Tretuar yapımı biter bitmez asfaltlamaya geçeceğiz. En son ise çevre düzenlemelerini yaparak mahallemizi güzel bir görünüme kavuşturacağız” dedi.

reklam