reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

GOP Mahallesi’nde çalışmalar devam ediyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
GOP Mahallesi’nde çalışmalar devam ediyor
reklam

Yalova Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde Gazi Osman Paşa Caddesi üzerinde başlatılan tretuvar çalışmaları devam ediyor.

Geçen yıllar içerisinde herhangi bir çalışma yapılmayarak çeşitli çökme ve çukurların oluştuğu ve kaldırımların olmadığı alanda Yalova Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalarla kaldırımların büyük bir bölümü tamamlandı. Yapılacak çalışmalarda 500 metrelik kısımda, 3500 metrekare tretuvar, 5000 metrekare de sıcak asfalt kaplama çalışmaları yapılacak. Çalışma kapsamında yer altına alınacak olan 1100 metrelik elektrik hattının da önemli bir bölümü yer altına alındı.

Çalışmalarla ilgili konuşan Başkan Salman, “Sezon öncesi başlattığımız çalışmaları ekiplerimiz, sistemli bir şekilde sürdürüyor. Öncelikle ihtiyaç duyulan noktalarda alt yapı takviyesi yapılırken bunun paralelinde tretuvarların yapımını da gerçekleştirmeye başladık. Akabinde yolu asfaltlayacağız. Gerekli çevre düzenlemeleri de yaparak Gazi Osmanpaşa Caddesini adına ve mahallemize yakışır hale getireceğiz” dedi.

reklam