Gökçederespor’dan Salman’a ziyaret

0
57

1.Amatör Küme’de mücadele edecek olan Gökçederespor Kulübü Başkanı İshak Soyaslan, Teknik Direktör Erdem Tuğral ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Başkan Salman, “Yalova Belediyesi olarak elimizden geldiği kadar amatör branşta mücadele eden takımlarımıza destek veriyoruz. Sizlerin bu özverili çalışmaları gençlerimizin futbol olsun ya da başka branşlar olsun spora olan ilgilerini artıyor. Sizin gibi spora gönül verenleri misafir etmekten gurur duyuyorum” dedi.

Görüşmenin ardından Başkan Salman’a, Gökçederespor atkısı hediye ettiler.

 

Paylaş
Önceki İçerikBaşarılı sporcular Belediyespor’a geçti
Sonraki İçerikYabancı dükkanlara sıkı kontrol
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.