AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Gizli saklı dönem bitti!

Armutlu Belediye Meclisi Mayıs Ayı oturumu gerçekleşti. Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat başkanlığında toplanan belediye meclisinin oturumu Armutlu belediyesinin web sayfasında Youtube üzerinden Armutlu halkıyla paylaşıldı.

Armutlu Belediye Meclis oturumların belediye web sayfasından yayınlanması Armutlu’da büyük beğeni toplarken, Meclis oturumlarını canlı olarak yayınlayan Yalova’nın en küçük ilçelerinden biri olan Armutlu belediyesinin bu davranışı  Yalova’da bir farkındalık yarattı.

Mayıs ayı oturumu

Armutlu Belediye Meclisi Mayıs ayı oturumunda, Bbr Önceki Meclis Toplantı Kararlarının ve, 2018 Yılı Bütçe Kesin Hesabı ve Eklerinin Görüşülmesi,  Belediyenın  Sosyal Tesis ve İktisadi İşletmesine İlişkin Hazırlanan Yönetmeliğin Onaya Sunulması  konuları ele alındı.

Önemli konular ele alındı

Belediye meclis oturumunda ayrıca, İmar Komisyonu Raporu görüşülerek  Karşıyaka Mah,Koyundere Mevkii,G21C21B2D-G21C21B3A-G21C21B4B Pafta,171 Ada,1 Parsel Üzerinde Uygulama İmar Plan Değişikliği Yapılması konusu karara bağlanırken, Belediye ile EPP Arasında Yapılan Protokolün Revize Edilmesi Hususunda Belediye Başkanına Yetki Verilmesi,  Bayır Mahallesi,Çukurtarla Mevkii (Bayraktepe)’nde bulunan Belediye Parsellerinin Satışı Hususunun Görüşülmesi konuları ele alındı.,

Toplantıda ayrıca, -Belediyenin  Demirbaşına Kayıtlı Mercedes Marka Binek Otonun Satışı,  İller Bankası A.Ş.’den Kredi Talebinde Bulunulması konuları ele alındı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.