Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Gelecek Partisi’nde ilk kongre

0 26

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı Merkez İlçe 1. Olağan İl Kongresi, geçtiğimiz hafta sonu Pazar günü Halil İnalcık Kültür Merkezinde yapıldı.

Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda davetlinin katıldığı kongreye ilgi büyük oldu. Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı Merkez İlçe 1. Olağan İl Kongresi, geçtiğimiz hafta sonu Pazar günü Halil İnalcık Kültür Merkezinde gerçekleşti. Kongreye katılım sağlayıp kendilerine destek bulunanlara teşekkür eden Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, “Kıymetli Yalovalı hemşehrilerim, değerli dostlar. Ne kadar mutlu olduğumuzu kelimelerle anlatamayız. Zira bu pazar, bizim için bayram günüydü. Bayramın ismi de, ”Demokrasi Bayramı” idi. Gelecek Partisi Yalova Merkez İlçe 1. Olağan Genel Kurulu’nu heyecanla, coşkuyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hani ilk göz ağrısı kıymetlidir derler ya, Merkez İlçe’miz de bizim ilk göz ağrımız oldu.

Cengiz Bütün başkanımızın tek liste ile girdiği seçimler, birlik, beraberlik anlamında eksiksiz, teşkilat mensuplarımızın fedakarlıkları noktasında ise kusursuz gerçekleşti diyebilirim. Bu kongre, bir sonraki adımlarımız için bize de bir gösterge oldu diyebiliriz. Katılımcıları sadece delege düzeyinde, sınırlı sayıda tutmamız sebebiyle, az da olsa enerji kaybı yaşadığımızı söyleyebilirim. Ancak, sağlık her şeyden önce gelir düsturunu öncelemek, şu saatlerde en hassas olduğumuz konulardan. 24. Dönem Bursa Milletvekili Sn. Mustafa Öztürk’e, Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Sn. Vildan Yıldız’a, Gelecek Partisi Eğitim Politikaları Başkan Yard. Sn. Muhittin Nayman’a, Gelecek Partisi Gemlik İlçe Başkanı Sn. Serap Sevim Soylu’ya, 4 Eylül 2020 Sivaslılar Derneği’nin kıymetli Yöneticileri’ne, Gelecek Partisi Bursa İl Başkanlığı’nın değerli Yöneticileri’ne, Yalova Basınının güzide Temsilcilerine, Halil İnalcık Kültür Merkezi’nin güler yüzlü personeline, Emniyet mensuplarımıza, Yalova Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı Personeline, Yalova İl Teşkilatı’mızın değerli Delegelerine candan teşekkür ederim. Saygı ve muhabbetle” dedi.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.