Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Ferhan Tetik’in cesedi bulundu

0 486

18 Mart’tan bu yana kayıp olan ve ailesinin izini televizyon programlarıyla aradığı Çiftlikköy’de yaşayan Ferhan Tetik’in cesedine ulaşıldı. Eski Etibank arazisinde ağaca asılı durumda bir ceset bulunduğu ihbarını alan emniyet, şahsın Ferhan Tetik olduğunu belirledi.

Yalova ve Türkiye, Ferhan Tetik ismini önceki günlerde duydu. 18 Mart tarihinde Gemlik’e iş başvurusu için çıktığı evine bir daha dönmeyen 52 yaşındaki TIR sürücüsü sosyal medya vasıtasıyla aranmaya başlamıştı.

Tetik’in ilk eşinden olan çocukları ve ailesi ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın programına katılmış ve babasının kaybolmasından şimdiki eşi Hülya Tetik’i sorumlu tutmuştu. Tetik’in oğlu Fatih Tetik, babasının şimdiki eşiyle sık sık tartıştığını iddia etmiş ve yaşamından endişe duyduğunu söylemişti.

Eşi suçlamaları reddetti

Bugün canlı yayına Yalova’dan katılan suçlanan eş Hülya Tetik ise, ”Bana yapılan suçlamaları kabul etmiyorum. Eşimle her evde olduğu gibi ufak tefek tartışmalar yaşanıyordu. Maddi sıkıntımız vardı. Bankalara eşimin yüklü miktarda borcumuz vardı benim ruh ikizim gibiydi. Ben eşime zarar vermem” demişti.

Eski Etibank arazisinde bulundu

Televizyonda bu konu tartışılırken polise “Eski Etibank arazisinde ağaca asılı bir erkek var” ihbarı geldi. İhbar üzerine olay mahaline giden polis kendini bir iple asmış erkek cesedini tespit etti.

Olay yerine gelen savcı incelemesini yaptıktan sonra aile yakınlarının tespiti ile ölen şahsın günlerden beri ailesi tarafından aranan TIR şoförü Ferhat Tetik olduğunu belirlendi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.