DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Eşinin okulunda karne dağıttı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Eşinin okulunda karne dağıttı
reklam

Gaziosmanpaşa İlkokulu’nu ziyaret eden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, minik öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Belediye Başkanı Vefa Salman’a, emekli öğretmen eşi Dilek Akdeniz Salman da eşlik etti.

Başkan Vefa Salman, Gaziosmanpaşa İlkokulu 3-E sınıfı öğrencilerinin karnelerini, okulun emekli öğretmenlerinden olan eşi Dilek Akdeniz Salman ve öğrencilerin sınıf öğretmeni Gökçe Sevik ile birlikte dağıttı. İsmini okuduğu öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Salman, her öğrenciyi başarısından dolayı tebrik etti. Minik öğrencilere karnelerini teslim eden Başkan Salman, tüm öğrencilerle tek tek fotoğrafta çektirdi.

Başkan Salman, “Yoğun geçen bir eğitim-öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Yalova Belediyesi olarak bizler ‘Umuttur Yalova’ sloganıyla yola çıktık. Sizler bizim umudumuz olan geleciğin mimarlarısınız. Aldığınız eğitim ışığında; kendinize, ailenize ve ülkenize fayda sağlayacak neferlersiniz. Hepinizin karnelerinin başarı dolu olduğunu gördüm. Önünüzde ki yaz tatilini hem dinlenerek hem de öğrenmeye devam ederek geçirmenizi isterim. Hepinizi başarılarınızdan dolayı kutluyor, iyi tatiller diliyorum” dedi.

 

reklam