Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Erdoğan söyledi, Çiftlikköy’de açıldı

0 41

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “1000 tane açılacak” dediği Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi’nin Çiftlikköy Şubesi hizmete girdi.

Sahil Mahallesi Barbaros Bulvarı üzerindeki kooperatif marketinin açılışına Yalova Valisi Muammer Erol’un yanı sıra Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Tarım ve Orman İl Müdürü Suat Parıldar, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi’nin Güney Marmara Bölge Müdürü Murat San, Sakarya Bölge Birliği Müdürü Fırat Sungur, Bursa Bölge Müdürü Serkan Yılmaz, Yalova Müdürü Burhan Bitirgiç katılarak açılış kurdelesini birlikte kesti. 

Açılışın ardından Tarım Kredi Kooperatifi marketini gezen heyet, market yetkililerinden satışa sunulan ürünlerle ilgili bilgiler aldı. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Tarım Kredi Kooperatifi’nin Çiftlikköy’de hizmete girmesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Halkımızı ülkemizin dört bir yanından çiftçilerimizin ürettiği ürünleri artık ilçe sakinlerimiz buradan kolaylıkla temin edebilecekler. Organik ürünlerden glütensiz ürünlere kadar pek çok çeşidi en uygun fiyatlarla halkımıza sunan Tarım Kredi Kooperatifi’nin Çiftlikköy Şubesi’ne vatandaşlarımızın yoğun ilgi göstereceğini düşünüyorum. İlçemiz için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Başkan Silpagar, aynı binada bulunan bir diğer işletme olan Class Erkek Kuaförünün de ortak açılışının gerçekleştiğini belirterek, kendilerine de bol kazançlar dilediklerini söyledi. 

 

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.