AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Erdoğan, hizmete açacak!

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği’nin açılış programı, 7 Mart Perşembe günü saat 9.30’da Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği 7 Mart Perşembe günü (yarın) saat 9.30’da, TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu ve Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’ın katılımı ile hizmete açılacak. Açılış programı; Rüstempaşa Mahallesi Hürriyet Sokak Selçuk Yıldız İş Merkezi No: 28/6 adresindeki TÜGVA Yalova Şubesi’nde gerçekleştirilecek. TÜGVA İl Temsilciliği’nden yapılan açıklamada, “TÜGVA olarak; gençliğimizin başıboş geçeceğini bize dayatan yaklaşımlara rağmen, inanmışlık ve azim içinde genç tanımını değiştirmek adına yola çıktık.

Dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme anlayışıyla, TÜGVA İl Temsilciliğimizi Genel Başkanımız Enes Eminoğlu ve Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz Bilal Erdoğan’ın katılımıyla hizmete açacağız. Tüm Yalovalı vatandaşlarımızı ve genç kardeşlerimizi bekleriz” ifadelerine yer verildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.