Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Emniyetten operasyon!

0 215

Yalova Emniyet Müdürlüğü il merkezi ve ilçelerde yaptığı çalışmalarla uyuşturucu madde satıcıları ve kullanıcılarına göz açtırmıyor.

Uyuşturucu ile mücadele Yalova’da tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Yalova Emniyet Müdürlüğü il merkezi ve ilçelerde düzenlediği çalışmalarla başta uyuşturucu ticareti yapanlarla ve sonrasında ise uyuşturucu kullananlarla sıkı bir mücadele gerçekleştiriyor.

Bağlarbaşı Mahallesi’nde ele geçti

Bu kapsamda yapılan operasyonlar ve denetimler de de uyuşturucu maddeler ele geçiriliyor. İl genelinde yapılan çalışmalar, gerçekleştirilen operasyonlar ve ele geçirilen uyuşturucu maddeler ise asayiş bültenlerine şu şekilde yansıdı:   Bağlarbaşı Mahallesinde Y.Ç. adlı şahıstan (0,64) gram Sentetik Kannabinoid maddesi, S.A. adlı şahıstan (1.80) gram Sentetik Kannabinoid maddesi, M.A.K. adlı şahıstan narkotik madde elde edildi. Dere Mahallesinde G.N. adlı şahıstan (0,50) gram Sentetik Kannabinoid maddesi, B.Ö. adlı şahıstan (1.73) gram Sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi.

Uygulama noktasında ele geçti

Çiftlikköy İlçesinde yapılan çalışmalarda Yalova- İzmit Karayolu üzerinde bulunan Uygulama Noktasında durdurulan 77 plakalı araçta bulunan İ.Ç. adlı şahıstan (13,2) gram Skunk maddesi elde edildi. Altınova İlçesinde yapılan çalışmalarda Osmangazi Köprüsü Üzerindeki uygulama noktasında durdurulan otobüste yolcu olarak bulunan A.B. adlı şahıstan (1) gram Sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.