Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Emniyet mensuplarını unutmadılar!

0 23
Yalova Ülkü Ocakları, dört gün süren sokağa çıkma yasağının ilk gününde, yılbaşı akşamı görev yapan emniyet mensuplarının yanındaydı. Ülkücüler, yeni yıla aileleri ile değil de vazife başında giren polis ve jandarma mensuplarını ziyaret ederek çay ve tatlı ikramında bulundu.
Kovid-19 tedbirleri kapsamında 2020’nin son akşamı başlayan ve yeni yılın ilk günlerinde de devam eden sokağa çıkma yasağı sırasında polis ve jandarma ekipleri de tedbirlere uyulup uyulmadığını denetlemek üzere görev başındaydı. Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan beraberinde İl Ocak Yöneticileri Gökhan Uzundemir, Akın Haberal, Serhat Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Bahattin Erbay ve Belediye Meclis Üyesi Adnan Kırtay ile emniyet mensuplarını ziyaret etti. Yeni yılı denetim ile geçiren kahraman polis ve jandarma görevlileri ziyaretlerden memnuniyetlerini dile getirdiler.
Ziyaretler esnasında polis ve jandarma görevlileri ile sohbet eden Tanaçan, “Zor bir yılı geride bıraktık. Bu zor yılın son gününde ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve refahı için mesai kavramı gözetmeksizin çalışan kahraman Jandarma ve Polis Teşkilatlarımızı yılbaşı vesilesi ile tüm nöbet noktalarında ziyaret ederek onlara bir nebze olsun destek vermek istedik. Yeni yıl inşallah devletimize ve milletimize hayırlar getirsin. Özlediğimiz, mesafeden uzak günlerimize döneceğimizi umuyorum. “ ifadelerini kullandı.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.