Emekli SAT Komandosu Namık Ekin, Yalova Üniversitesi Su Sporları Kulübü’nün daveti üzerine öğrencilerle bir araya geldi.
Yalova Üniversitesi Mehmet Okul Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen söyleşi programında, Ekin, gelecek günlerde 7 gün 7 gece enkaz altında kalma denemesi yapacağını duyurdu. Daha önce 5 gün 5 gece su altında kaldığını hatırlatan Ekin, öğrencilerin sorularını cevaplarken, “Ne olursa olsun, başarılı olmaktan asla vazgeçmeyin” tavsiyesinde bulundu.