reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Elegance Resort Hotel

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Elegance Resort Hotel
reklam

Güney Marmara’nın ve Yalova’nın en çok tercih edilen oteli Elegance Resort Hotel, koşulsuz misafir memnuniyeti üzerine kurulmuş hizmet anlayışı ile 2002’den beri siz konuklarına hizmet vermektedir. 5 yıldız kategorisinde Yalova Topçular İskelesi’nin yanında hizmet veren otel, Yalova’ya 12 km, Eskihisar’a 10 dakika, Bursa ve İzmit’e 50 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanına 25 dakika, Yeşilköy Atatürk Havalimanına 60 dakikalık mesafededir.

 width=İlk günden bugüne değişmeyen en iyiyi sunma çabası ve bu çabanın oluşturduğu güven ile bugünlere ulaşıldı. İlerleyenin sadece zaman olması gerektiğine olan inançla, her dönemde yenilenmeyi ve gelişmeyi tercih eden Elegance Resort Hotel, son dönemde kalite hedeflerini daha da yükselterek teknik teknolojik fiziki ve hizmet boyutunda muhteşem bir yapılandırma gerçekleşti.

 width=Geleceğin konforuyla güçlenen Elegance Resort Hotel Yalova, 10 yıldır olduğu gibi bugün de aynı kalite ve güveni göz kamaştıran yeni görünümü ile farklı tatlar mekanlar ve ambiyanslarda sergileme vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

 width=Yalova otelleri ve Yalova hotelleri arasında göstermiş olduğu üstün hizmetle öne çıkarak Yalova aquapark, Yalova spa ve fitness center faaliyetleriyle sizleri beklemektedir. width=

Hizmete başladığı 2002 yılından itibaren konuklarının ihtiyaçlarına uygun, değer katan çözümler üreten otel, bu doğrultuda 10.yılımızda yatak kapasitesini %100 artırarak 120 oda, SPA merkezi, A La Carte restoranlarımız, Aquapark ve balo salonumuz ile hizmet kalitesini yeniledi. width=

İletişim bilgileri

Tavşanlı Beldesi, Topçular Mevkii, 77100

Altınova / Yalova

Tel: 0(226) 465 66 22
e- posta: info@eleganceresort.com.tr 

reklam