Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Ece Haraç, Almanya’ya transfer oldu

0 131

Yalova’nın başarılı raketi Ece Haraç, Almanya’nın SV Schott Jena takımına transfer oldu. Başarılı genç sporcu, yeni sezonda Bundesliga 2’de mücadele edecek.

Transfer haberini sosyal medya hesabından duyuran Ece Haraç, dünyanın en iyi oyuncularının yer aldığı Bundesliga’da mücadele edecek olduğu için mutlu olduğunu söyledi. “Yeni ekibimin başarısına büyük katkı sağlamak için çok çalışacağım” diyen Ece Haraç, sözlerine şöyle devam etti:

“Yabancı bir kulüpte ilk uluslararası deneyimim olduğu için Jena için oynamaktan heyecanlıyım. Bundesliga, dünyanın en iyi oyuncularının buluştuğu ve birbirleriyle rekabet ettiği bir lig. Yeni kulübümle kazanacağım tecrübenin, uluslararası müsabakalarda Milli forma giydiğimde de çok yardımcı olacağına inanıyorum”

Bir önceki kulübü TİGEM’de başarılı bir dönem geçirdiğini ifade eden genç sporcu, “Başarılı bir sezon için takım arkadaşlarımı, antrenörlerimi, kulüp yöneticilerimi ve taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Hepsine destek ve yardımları için çok minnettarım. Kendilerine Türkiye Süper Ligi’nde gelecek sezon için bol şans ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.