Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Devlet Hastanesine yeni Fizik Tedavi Uzmanı

0 19

Yalova Devlet Hastanesi hastane hekim kadrosuna atanan Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı Doktor Yusuf Dinçer ile hekim kadrosunu güçlendirdi. Böylelikle FTR (Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon) Polikliniğindeki hekim sayısı 5’e yükselmiş oldu.

Yalova Devlet Hastanesi hizmet kalitesini her geçen gün güçlendirmeye devam ediyor. Bu çerçevede Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktor Yusuf Dinçer Yalova Devlet Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Konuyla ilgili olarak Yalova Devlet Hastanesi’nden yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: “Hastanemizde doktor kadromuz her geçen gün güçlenmeye devam ediyor. Fizik Tedavi ve rehabilitasyon (FTR) Uzmanı Doktor Yusuf DİNÇER hasta kabulüne başlamıştır. Sağlık Bakanlığımız MHRS veya 182 telefon hattından  randevu alarak muayene olabilirsiniz. Doktorumuza hoş geldiniz der başarılar dileriz. Hastanemiz gerek hekim kadrosu ve gerekse teknik donanımını arttırıp geliştirerek Yalovalılara daha iyi ve hızlı hizmet etme gayreti içerisinde olmaktadır. Yeni başlayan doktorumuza  hoş geldiniz der hayırlı olmasını temenni ederiz”.

 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.