reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

DEVA’dan pazaryerine çıkarma

Yayınlanma Tarihi : Google News
DEVA’dan pazaryerine çıkarma
reklam

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, partili yöneticilerle birlikte Nedret Ayaz Kapalı Pazaryeri’nde esnaf ve vatandaşla buluştu. Büyük ilgiyle karşılanan Demirhan, pahalılıktan şikayet eden esnaf ve vatandaşlara “Seçimler yaklaşıyor, düzeleceğiz inşallah” diye yanıt verdi.

DEVA Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Partili yöneticilerle birlikte Adnan Menderes Mahallesi’nde bulunan Nedret Ayaz Kapalı Pazaryeri’ne giden Demirhan, burada esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Esnaflara tek tek “hayırlı işler” dileyen Demirhan, büyük ilgiyle karşılaşırken alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

“Düzeleceğiz inşallah”

Esnafların “Gidiyoruz, geliyoruz, mazot pahalı. Masraflar yükseldikçe vatandaşa da yansıması oluyor. Fiyatlar yüksek, vatandaş alamıyor” şeklindeki şikayetlerini dinleyen Demirhan, “Düzeleceğiz inşallah. Seçimlere yaklaşık 7 ay gibi bir süre kaldı. Mevcut iktidarın ekonomiyi iyi yönetemediğini düşünüyoruz. Hep birlikte mücadele vereceğiz. DEVA kadroları olarak seçime hazırız” dedi.

Vatandaşlarla da tek tek sohbet eden Mehmet Demirhan, Genel Başkan Ali Babacan’ın selamlarını iletti. Demirhan ve partililer vatandaşlara DEVA Partisi’nin broşürlerini dağıtırken sıkıntı ve dertlerini dinledi.

Demirhan, oy kullanırken bilinçli olunmasını hatırlattı

İl Başkanı Demirhan, “Herkesin oyu çok önemli. Pazardan domates alırken bile seçerek alıyoruz. Oyumuzu kullanırken de bilinçli bir şekilde kullanmamız lazım. Bu yüzden sizlerden DEVA Partisi’nin ülkemizin sorunları konusundaki çözümlerini incelemenizi öneriyorum” diye konuştu.

reklam