Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Deva’da gençlik buluşması yapıldı

0 22

Demokrasi ve Atılım(DEVA) Partisi Yalova İl Gençlik Çalışmaları Başkanı Mehmet Akif Balcan’ın öncülüğünde 31 Mart Çarşamba Günü İl Başkanlığı parti binasında DEVA Gençlik Buluşmaları Toplantısı yapıldı.

Yapılan toplantıya Merkez İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Burak Üstün, Altınova İlçe Gençlik Çalışmaları Başkanı Samet Demirci, Merkez İlçe Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Zafer Tezbiçer, Altınova İlçe Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Seda Zehir, Kadın ve Gençlik Komisyonu üyesi Cansu Pehlivan ve genç davetliler katıldı.

Teşkilatlanma çalışmaları konusunda çalışmalarına hızla devam eden DEVA Yalova Gençleri, toplantıda görev dağılımları konusunda istişarelerde bulundu. Yapılması gereken projeler hakkında fikir alışverişleri yapıldı.

Yapılan görüşmelerde gençliğin sorunlarının birçoğunun bütün şehirlerde ortak olduğunu belirten Balcan; özgürlük, işsizlik, adalet ve eğitim gibi ana başlıkların ülkemizde ortak sorunlar olduğunun altını çizdi. Gençlik Çalışmaları Başkanlığı olarak mevcut sorunları sürekli dile getirmekten çok bu sorunlara yönelik çözüm önerileri sunmaya ve politikalar oluşturmaya çaba sarf edildiğine dikkat çekti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.