Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

DEVA Yalova Özel Hastanelerle protokol imzaladı

0 36

Demokrasi ve Atılım(DEVA) Partisi Yalova İl Başkanlığı ile Özel Yalova Hastanesi (Uzmanlar) ve Aktif Hastanesi arasında protokol imzalandı.

Özel Yalova Hastanesi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Füsun Kızıltan ve Aktif Hastanesi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Behiye Dereli, Demokrasi ve Atılım(DEVA) Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan’ı makamında ziyaret ederek, hastanelerin faaliyetleri ve imkânlarından bahsetti. Ziyaretin sonunda Demirhan ile Özel Yalova Hastanesi ve Aktif Hastanesi arasında imzalanan protokolle tüm parti yöneticileri, üyeler ve birinci dereceden yakınları hastanedeki uygulamalardan indirimli olarak yararlanabilecekler.

Demirhan, Özel Yalova Hastanesi ve Aktif Hastanesinin sağladığı olanaklardan dolayı Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Kızıltan ve Dereli’ye teşekkür etti.

Özel Yalova Hastanesi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Füsun Kızıltan ve Aktif Hastanesi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Behiye Dereli de DEVA Partisi Yalova İl Başkanlığı ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.