Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Deva Partisi’nde kongre süreci başlıyor

0 125

Deva Partisi Yalova Kurucu İl Başkanı Mehmet Demirhan, teşkilatlanma çalışmalarını son hızla sürdürdüklerini, bu haftadan itibaren ilçelerde kongrelere başlayacaklarını söyledi.

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Deva Partisi, Yalova’daki teşkilatlandırma çalışmalarını sürdürüyor. Kurucu İl Başkanı Mehmet Demirhan, bir yandan ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarını sürdürürken diğer yandan kentteki sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

Demirhan ve il yöneticileri ziyaret maratonları esnasında Suffle Medya ve Ajans Yalova’yı da unutmadı. Ajans Yalova Kurucusu Nedim Güler’i ziyaret eden Başkan Demirhan, parti çalışmaları hakkında bilgi verdi. Oda ve STK ziyaretlerini sürdürdüklerini ifade eden Demirhan,  yeni kurulan bir parti olmalarına karşın halktan büyük teveccüh gördüklerini söyledi. 

Teşkilatlanma çalışmaları için aceleleri olmadığını, yeni, temiz ve kaliteli yüzlerle halkın huzuruna çıktıklarını kaydeden Başkan Demirhan, “Bu haftadan itibaren ilçelerdeki kongrelerimize başlıyoruz. Merkez, Çiftlikköy, Altınova, Çınarcık ve Armutlu’daki ilk kongrelerimizi yapacağız. Termal haricindeki ilçelerde ilçe başkanlarımızı belirledik. Büyük ihtimal Kasım ayı ortalarında da il kongremizi tamamlayacağız. Pandemi süreci nedeniyle ziyaretlerimizi sınırlı kişilerle yapıyoruz. Kongrelerimizi de koronavirüs tehditine karşı kimseyi riske sokmamak için mütevazi ve sade bir şekilde yapacağız. Siyasette yeni ve temiz yüzlerle yola çıkıyoruz. Tüm ekibimiz heyecanlı ve istekli. İl binasına gelen tüm vatandaşlarımıza tüm yöneticilerimiz büyük ilgi gösteriyor. Bunun yanında biz de kentte söz sahibi olan oda ve STK gibi yön veren kişi ve kuruluşları ziyaret ediyoruz” diye konuştu. 

Yalova’nın kimlik anlamında büyük bir soru işareti barındırdığını ifade eden Demirhan, özellikle turizm anlamında çok ciddi eksiklikler bulunduğunu ve kentin potansiyelini kullanamadığını söyledi. 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.