Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

‘Daha güzel olacak!’

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beyoğlu’ndaki İstiklal Caddesi’nde tarihi tramvayda ilerlerken dışarıdan kendisine “Her şey çok güzel olacak” diye bağıran bir vatandaşa “Daha güzel olacak” yanıtını verdi. Yaşanan bu olay Erdoğan’ın sosyal medya hesabından paylaşıldı.

YSK’nın İstanbul’daki seçimleri iptal etmesinin ardından 31 Mart’ta İBB Başkanı seçilen ve mazbatası geri alınan Ekrem İmamoğlu’na özellikle sosyal medyadan ‘Her şey çok güzel olacak’ etiketiyle destek yağmıştı.

- Reklam -

Her şey çok güzel olacak sloganı ise İmamoğlu’nun İstanbul’da otobüsle halkı selamladığı sırada Berkay adındaki bir çocuk tarafından dile getirilmişti. İmamoğlu’na ‘Ekrem abi! Her şey çok güzel olacak abi!’ diyerek seslenen Berkay’ın bu sözleri İmamoğlu’nu destekleyenlerin sloganı haline gelmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstiklal Caddesi’nde tarihi tramvay ile yolculuk ederken benzer bir durum yaşandı ve dışarıdan bir vatandaş Erdoğan’a “Başkanım her şey çok güzel olacak” diye seslendi. Erdoğan ise vatandaşa “Daha güzel olacak” diye yanıt verdi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.