reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Çınarcıklı balıkçılara sosyal tesis

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Çınarcıklı balıkçılara sosyal tesis
reklam

Çınarcık ilçesinde balıkçılıkla geçimini sağlayanlara yönelik olarak geçtiğimiz yıl balıkçı barınağında önemli bir düzenleme yapılmıştı. Barınak aradan 1 yıl geçmeden balıkçıların kullanımına yönelik sosyal bir tesise de kavuştu.

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, S.S Çınarcık Su Ürünleri Kooperatifi’nin sosyal tesislerinin açılışına katıldı. Geçen yıl balıkçı barınağı düzenlenerek geçimini balıkçılıktan sağlayan vatandaşların daha iyi hizmet alması sağlanmıştı. Bu kapsamda balıkçıların bir araya gelebilecekleri sosyal tesisi gündeme gelmiş ve yapımı kararlaştırılmıştı. 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde sosyal tesis yapılarak balıkçıların hizmetine sunuldu. Tesisin açılışını bizzat yapan Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt ise, “İlçemizde geçimini balıkçılıktan sağlayan vatandaşlarımız var. Onların en iyi hizmeti alması için talepleri doğrultusunda balıkçı barınağı modernize edilmişti. Şimdi de sosyal tesisleri hizmete girdi. Bu tesis sayesinde balıkçılarımız bir araya gelerek sohbet etme ve gerekli toplantıları da burada yapma imkanına kavuştular. Tesis ilçemize ve balıkçılarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

S.S Çınarcık Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mehmet Temel Koç ise, “Belediyemiz her alanda bizlerin yanında olmayı sürdürüyor. Belediyemize bize sunduğu hizmetler ve verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

reklam