Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Çınarcık, Hasanbaba yolunda çökme meydana geldi!

0 55

Çınarcık ilçesinde, Yalova – Armutlu Nato Yolu üzerinde çöken yolun onarım çalışmaları devam ederken bu kez Hasanbaba yolunda heyelan sonucu yol çöktü.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Hasanbaba yolunda kayan bölgede, yeni bir alternatif yol açma çalışmalarına başladıklarını söyledi.
Hasanbaba yolunun üst kesimlerinde ve Güllük Mevkine giden yolda meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşımda yaşanan aksaklıktan dolayı alternatif bir yol yapımına başlandı. Hasanbaba bölgesinde alternatif yol çalışmalarını yerinde inceleyen Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, ekiplerden bilgi aldı.
Öte yandan, Çınarcık ilçesinde, Yalova – Armutlu Nato Yolu üzerinde çöken yolun onarım çalışmaları devam ediyor. Soğuksu Deresinin akış güzergahında bulunan yolda meydana gelen çökük nedeniyle oluşan yol çökmesi Kara Yolları Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından onarım çalışmalarına devam ediliyor.
Soğuksu Deresinin akış güzergahında bulunan yolun daha sağlam olması ve dere ağzı ile istinat duvarlarının yapım çalışmasında kazılan bölgedeki yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer, burada da devam eden çalışmaları inceleyerek ekiplerden bilgi aldı.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.