Çınarcık an be an izlenecek

0
126

Marmara’nın gözde tatil cenneti olan ve yaz aylarında nüfusu 300 bine kadar ulaşan Çınarcık, artık daha güvenli hale geldi. Çınarcık’ta 100 ayrı kamera kenti an be an izleyecek.

Çınarcık’ta Kent Güvenlik sistemi hayata geçti. Tüm ana caddeler, meydanlar ve sokaklar, sahiller artık 100 ayrı kamerayla kesintisiz olarak kent güvenlik sisteminden takip edilecek.

Çınarcık Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Çınarcık İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bugün faaliyete geçen kent güvenlik sistemini inceledi. İlçe Emniyet Müdürü Murat Sayıoğlu’ndan sistem hakkında bilgiler alan Kaymakam Çiftçi, “Kent güvenlik sisteminde bugün itibariyle 55 kamera faaliyette. Kısa bir süre sonra 45 kamera daha devreye girecek. Ayrıca  3 plaka tanıma sistemi ile ilçemizin bütün kritik noktaları 24 saat boyunca takip edilecek. Kent güvenlik sisteminin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikGözyaşlarının arkasındaki hüzünlü hikaye
Sonraki İçerikAk Partili kadınlar beldelerde kongreleri tamamladı
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.