HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Çiftlikköylü voleybolcular Yalova’yı temsil edecek

Çiftlikköy Belediyespor Genç Bayan Voleybol Takımı, 27 Nisan Cuma günü başlayacak olan Türkiye Genç Bayanlar Voleybol Şampiyonası Grup müsabakalarında mücadele verecek.

Yalova Grubu’nda Sakarya, Kocaeli, Bursa ve Bilecik temsilcileriyle karşılaşacak olan Çiftlikköy Belediyespor’un genç sultanları, tek devreli grup eleme karşılaşmalarında rakiplerini geçerek grup birincisi olarak Türkiye Şampiyonası Yarı Final Grubu’na yükselmeyi hedefliyor.

Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz, hedefin grubu ilk sırada tamamlayarak bir üst tura çıkmak olduğunu dile getirdi. Karadeniz, “Türkiye Şampiyonası Genç Kızlar Voleybol Grup Müsabakaları’ndaSakarya, Kocaeli, Bursa, Bilecik temsilcileri ile Yalova Çiftlikköy Belediyespor27-30 Nisan tarihleri arasında 90.Yıl Spor Salonu’nda karşılaşacaklar. Tek devreli grup karşılaşmaları oynanacak. Grup birincisi yarı final grubuna yükselecek. Biz buradan birinci sırada çıkarak Türkiye finallerine katılmayı hedefliyoruz. Genç takım olarak 1 aylık bir hazırlık kampı yaptık, iyi bir hazırlık devresi geçirdik. Bu esnada bize maçlara gidiş gelişlerde ve malzeme konusunda her türlü desteği sağlayan Çiftlikköy Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’a teşekkür ederiz. İyi mücadele ederek grupta başarılı olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

 

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.