Ramazan Bayramı dolayısıyla Çiftlikköy ilçe protokolü, Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende bayramlaştı.
Çiftlikköy’deki bayramlaşma törenine Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Hava Meydan Komutan Vekili Binbaşı Akif Ersan Kıvılcım, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Sağındık, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ertuğrul Bitmez, Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcıları Abdurrahim Solmaz ve Yavuz Akgün başta olmak üzere, siyasi partilerin ilçe temsilcileri ile ilçedeki kamu kurum kuruluşlarının ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.
Daha sonra protokol mensupları İlçe Jandarma Komutanlığı’nı, Çiftlikköy Şehit Abdülhamit Kaya Polis Merkezi’ni ziyaret ederek bayramlaştılar. Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar bayram trafiği kontrolü gerçekleştiren jandarma ekiplerini ziyaret edip bayramlarını kutladılar.
Kaymakam Karabulut ve Başkan Silpagar, bayram ziyaretlerini şehit ailelerinin evlerine giderek sürdürdüler.