Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Çiçek Sepeti kalitesi Yalova’da

0 680

Türkiye’nin alanında bir numaralı alışveriş portalı olan Çiçek Sepeti, şubeleşme adımlarından birini de Yalova’da attı. İki kadın girişimci Pelin Takat ve Selay Akkaş,ünlü internet devinin Yalova şubesini Fatih Caddesi üzerinde hizmete soktu.

İnternet üzerinden çiçek ve hediyelik eşya gibi gönderimler konusunda Türkiye’nin öncü online platformu olan Çiçek Sepeti’nin Yalova şubesi açıldı.Fatih Caddesi üzerinde hizmete girdi. Franchise yöntemiyle Çiçek Sepeti’ni Yalovalılarla buluşturan iki kadın girişimci, alanında Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir markasıyla çalışmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.

Çiçek Sepeti’nin ünü tüm ülkeye yayılan hesaplı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını Yalova’ya getirmekten mutlu olduklarını söyleyen işletmecilerden Pelin Takat, “Ortağım Selay Akkaş,zaten Çiftlikköy’de bu sektörde hizmet veriyordu ve Çiçek Sepeti ile işbirliği içerisindeydi. Karşımıza böyle bir fırsat çıkınca bu kaliteyi Çiçek Sepeti markasıyla Yalovalılarla buluşturmayı istedik. Çiçek Sepeti’nin sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesini aynı isim ve marka altında, aynı kalitede Yalova’ya sunacağız” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.