Yalova'ya Dair Herşey
Yalova'ya dair herşey!

CHP’lilerden örnek davranış!

0 137

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım, Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı makamında ziyaret etti. CHP’li heyet hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyareti sırasında belediye başkanı Muzaffer Bıyık’a büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tablosunu hediye eden CHP Milletvekili Tarhan “Bütün siyasilerin amacı iyi ve güzel hizmetler üretmektir. Belediye Başkanımıza ve hizmet üreten herkese kolaylıklar diliyorum. Başkanlıkları döneminde demokrasi eşitlik ve adalet ilkeleri çerçevesinde, daha güzel bir Darıca için yapılacak her hizmette biz de kendilerinin yanındayız” dedi.

- Reklam -

‘HALKIMIZIN KARARINA SAYGILIYIZ’

Yoğun bir seçim dönemini geride bıraktıklarını belirten milletvekili Tarhan, “31 Mart seçim sonuçlarının Darıca’ya, Kocaeli’ne ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Seçim sürecinde tüm adaylar ellerinden geldiğince çalıştılar, kendilerini, projelerini anlattılar. Sonucunda da vatandaşımız kararını verdi. Darıca’da Muzaffer Bıyık Belediye Başkanı seçildi. Kendisini tebrik ediyoruz. Kazananın Darıca olmasını diliyoruz. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun, bir kentte insanların bir arada diyalog içerisinde olması gerekir. Özellikle halkımızın seçilmiş temsilcileri olarak bu diyalogu geliştirmeye önem veriyoruz” şeklinde konuştu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More