Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

CHP’den avukatlara teşekkür

0 389

Tekrarlanan İstanbul seçimlerinde görev alan Yalova Barosu avukatlarına CHP Yalova İl Başkanlığı tarafından teşekkür belgesi verildi.

Geçtiğimiz yıl 31 Mart 2019 tarihinde yapılan İstanbul seçimleri YSK kararıyla iptal edilmiş, seçim 23 Haziran tarihinde bir kez daha yapılmıştı. Yapılan ikinci seçimde CHP Yalova örgütü de görev almış, İstanbul’un Sultangazi ilçesinde sandık güvenliği konusunda İstanbul örgütüne yardımcı olmuştu.

Seçimde görev alan Yalova Barosu avukatları ve parti yöneticilerine teşekkür belgesi verildi. CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak ile Yalova Barosu Başkanı Fedai Doğruyol’un da yer aldığı toplantıda parti yöneticileri ve avukatlar CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu imzalı teşekkür belgelerini teslim aldı.

CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak, “Herşey çok güzel olacak diyerek çıktığımız yolda sandıklarımıza sonuna kadar sahip çıktık ve İstanbul seçimlerinin kazanılmasına biz de katkı sağladık. Tüm yönetici arkadaşlarımıza ve avukatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.