AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

CHP, yerel seçimlere kilitlendi

CHP Altınova ilçe Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Burada konuşan CHP Yalova İl Başkanı Bahar Doğan, “Artık tüm enerjimizi 2019 Mart’ında yapılacak Yerel Seçimlere çevirmemiz gerekiyor” dedi.

CHP Altınova İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Toplantıya CHP Yalova İl Başkanı Bahar Doğan, Altınova İlçe Başkanı Cemalettin Kılıç, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Tunalı, İl ve İlçe Yöneticileri, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Ataç, Belde Belediye Meclis Üyeleri, Eski İlçe Başkanları, Belde Kadın Kolları Başkanları katıldılar. Burada söz alan ve konuşma yapan CHP Yalova İl Başkanı Bahar Doğan geçmişi geride bırakarak yapılacak yerel seçimler için çalışmaya başlamak gerektiğini belirtti. Doğan konuşmasında, “24 Haziran’da gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim sonuçlarında partimizin genel, İl ve İlçe bazında değerlendirmelerini yaptı. Partimiz adına gelişen son genel durumu da değerlendiren İl Başkanımız Bahar Doğan “Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Geçmiş geçmişte kaldı. Artık tüm enerjimizi 2019 Mart’ında yapılacak Yerel Seçimlere çevirmemiz gerekiyor. Hazırlıklarımızı buna göre oluşturmak durumundayız. Yerel Yönetimlerde görev alacak arkadaşlarımızı hızla seçip sahaya adımlarımızı erken atmak durumundayız. Kadın ve Gençlik Kollarımızla tüm belde ve ilçemiz yönetici ve üyelerimizle hızla kucaklaşmak görev alacak arkadaşlarımız yanında ilçemiz ve beldelerimiz adına çalışmalara başlamalıyız” dedi.

Daha sonra danışma kurulu üyeleri fikir ve düşüncülerini ortaya koydular. Değerlendirmeleri not alan İl Başkanı Doğan bu görüşleri bir rapor haline getirip Genel Merkez yöneticilerine ileteceğini belirtti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.