Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

CHP Merkez ilçeden STK’lara ziyaret

0 19

CHP Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı ve yönetim kurulu üyeleri, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nda geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen seçimlerde göreve gelen Başkan Fahrettin Koca ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

CHP Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı yaptığı açıklamada “Birlik ve beraberliğimizin daha da önemli hale geldiği yaşadığımız zor günlerde; toplumun her kesimiyle, ötekileştirmeden, dayanışma içerisinde sorunlara ortak çözümler bulunabileceğini; CHP olarak her zaman vakfımızın yanında olduğumuzu dile getirdik.” diye konuştu.

CHP Merkez İlçe Başkanı Erdem Doğancı ve yönetim kurulu üyeleri ayrıca Yalova Barosunu da ziyaret ederek Baro Başkanı Fedai Doğruyol ve yöneticileri de ziyaret ettiler.

Ziyarette, Baro Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin talep ve önerilerini dinlediler, Doğancı, yaptığı açıklamada “CHP olarak her zaman elimizden gelen desteği vermeye hazır olduğumuzu söyledik. Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimize samimi ve içten misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.” dediler.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.