Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Cemalettin Kılıç, görevine başladı

0 471

Hafta sonu yapılan 11. Olağan Altınova İlçe Kongresi ile yeniden göreve seçilen CHP İlçe Başkanı Cemalettin Kılıç, mazbatasını alarak ilk toplantısını yaptı.

CHP Altınova İlçe Başkanı Cemalettin Kılıç, hafta sonu yapılan kongrenin ardından mazbatasını alarak görevine başladı. İlk yönetim kurulu toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştiren Kılıç, “Yeni dönemde de belediyelerimizle uyum içerisinde, vatandaşlarının sorunlarına daha fazla eğilen, dinamik, parti içinde katılımcı bir ekip olacağımıza inanıyorum. Önceki dönem yönetim kurulumda görev yapan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Bizler değişiriz. Göreve başka arkadaşlarımız da gelebilir. Fakat Cumhuriyet Halk Partisi yoluna başarıyla devam eder. İki yıl daha bu görevi hakkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Gücümüze güç katarak yolumuza devam ediyoruz. Yeni yönetim kurulumuz, ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Cemalettin Kılıç, ayrıca İlçe Sekreteri Ergün Yalınkılıç’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sundu.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.