Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

BTP Merkez İlçe Kongresi yapıldı

0 10

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Yalova Merkez İlçe Olağan Kongresi’nde Resul Sarıbaş yeniden başkanlığa seçildi.

Halil İnalcık Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kongrede sivil toplum ve siyasi parti temsilcileri de hazır bulundu.
Kongreye katılan BTP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, şunları kaydetti:
“Sizlere Genel Başkan Hüseyin Baş’ın selamlarını getirdim. BTP olarak bizim çözümümüz var. Projemiz var. Kadromuz var. İnancımız var. heyecanımız var. Dik duracağız! Partimize güveneceğiz. Milletimize, devletimize ve kaynaklarımıza güveneceğiz. Biz haklıyız, haklı olmanın gücü ile konuşacağız. Hiç bir vatan evladını saf dışı bırakmayacağız. Bir baba mantığı ile bir doktor yaklaşımıyla olaylara yaklaşacağız. Faydalı olmanın, tedavi etmenin, şifaya vesile olmanın heyecanı ile yaşayacağız. Bu memlekette fakirlik suç olacak şekilde gayret edeceğiz. Prof. Dr. Haydar Baş Hocamız’ın ifade ettiği gibi, “Bizim dönemimiz başlamıştır”. İnşallah çok kısa zamanda Bağımsız Türkiye Partisi iktidarında, bu millet hak ettiği yaşam koşullarına kavuşacaktır.”

Bir kez daha BTP Yalova Merkez İlçe yönetimini üstlenen Resul Sarıbaş ise, “Beni ve kadromu bu şerefli vazifeye tekrar seçtiniz. Çok teşekkür ederim. Layık olmak ve bu haklı davayı iktidar yapmak için her türlü gayreti göstereceğim” diye konuştu.

BTP Yalova Merkez İlçe Başkanı Sarıbaş’ın yönetim kadrosunda şu isimler yer aldı: İsmail Sarıbaş, Sevda Çamurcu, Osman Özyanık, Büşra Pınar, Nermin Taşkın, Fuat Albayrak, Ömer Alan, Özcan Aslan.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.