DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Belediyeden anlamlı destek

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Belediyeden anlamlı destek
reklam

Yalova Belediyesi, Türkiye Gaziler Derneği ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Törende, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Türkiye Gaziler Derneği Yalova Şube Başkanı Şakir Güner ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şube Başkanı Mustafa Ürkmez ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Yapılan protokolle Yalova Belediyesi her iki derneğe maddi ve manevi destekte bulunacak.

Yapılan protokolün her iki derneğe de hayırlı olmasını dileyen Başkan Salman; “Aziz şehitlerimizin, kahraman gazilerimizin ve ailelerinin her zaman yanındayız. Yapmış olduğumuz bu protokolle Yalova Belediyesi olarak elimizden gelen desteği derneklerimize vereceğiz. Sizlerle ortak hareket ederek şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin sorunlarını daha hızlı çözüme ulaştıracağız. Yaptığımız bu protokol sadece bir kâğıt üzerinde yazılan maddelerden ve vereceğimiz destekten ibaret değildir. Çünkü bu yazılan maddelerden daha fazlasını Türkiye Cumhuriyetine verdiniz. Bizler sizin için ne yapsak azdır. Sizlerin ve aziz şehitlerimizin yapmış olduğunu bu fedakârlığın önüne geçemeyiz” dedi.

 

reklam