reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Bayramdan sonra ilk halk günü

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Bayramdan sonra ilk halk günü
reklam

Ramazan ayı süresince Ramazan şehrinde kurulan şeffaf odada vatandaşların talep ve isteklerini dinleyerek sosyal belediyeciliğe verdiği önemi gösteren Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Ramazan Ayı’nın sona ermesinin ardından ‘Halk Günü’ uygulamasına tekrar başladı.

Her Salı ve Perşembe günleri halkın sorunlarına çözüm üreten Belediye Başkanı Vefa Salman, Ramazan Bayramı sonrasındaki ilk Perşembe günü vatandaşla bir araya geldi.

Yalovalı vatandaşların taleplerini, şikâyetlerini birebir olarak dinleyerek çözüm üretmeye çalışan Belediye Başkanı Vefa Salman’ın ‘Halk Günü’ programları aralıksız olarak devam ediyor. Ramazan Bayramı sonrasında ilk yapılan ‘Halk Günü’ programında vatandaşların ilgisi oldukça yoğundu.  Başkan Vefa Salman’a isteklerini ve taleplerini birebir olarak Yalova Belediyesi Başkanlık makamında aktaran Yalovalı vatandaşlar ise makam odasından memnun bir şekilde ayrıldılar.

 width=Sosyal Belediyeciliğe önem verdiğini her fırsatta belirten Başkan Salman; “Göreve ilk geldiğimiz günden bu yana Sosyal Belediyeciliğe önem verdiğimizi sürekli olarak dile getirdik. Sosyal Belediyecilik içinde yer alan vatandaşlarımızın birebir istek ve taleplerini ise her Perşembe “Halk Günü” programlarımızda dinliyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda çözüme ulaştırdığımız sorun ve şikâyetleri çalışma arkadaşlarımızla birlikte değerlendirip yapmaya çalışıyoruz. Bu görüşmeler sonrasında her iki tarafında memnun olarak ayrılması bizi oldukça mutlu ediyor” dedi.

Gezici Şeffaf Oda Paşakent Mahallesinde Olacak

Her Perşembe günü gerçekleştirilen ‘Halk Günü’ bu hafta Gezici Şeffaf Oda aracıyla Paşakent Mahallesinde yapılacak. Saat 10:00-12:00 arasında Paşakent Mahallesinde gerçekleştirilecek olan “Halk Günü” programında; Yalovalı vatandaşlar Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a birebir istek ve taleplerini iletecekler.

 

 

reklam