reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Bayramda parklar ücretsiz

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Bayramda parklar ücretsiz
reklam

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Kurban Bayramı nedeniyle parkomat firması yetkilileri ile görüşerek Kurban Bayramı’nın ilk 3 günü vatandaştan park ücreti alınmayacağını açıkladı.

Yalova’nın belli caddelerinde hizmet veren CNG parkomat firmasıyla görüşen Başkan Salman, vatandaşların akraba ziyaretlerini daha rahat bir şekilde gerçekleştirmesi için firmayla yapılan görüşmelerin olumlu geçmesinden dolayı firma yetkililerine teşekkür etti. Firma yetkililerinden ricada bulunduğunu belirten Başkan Salman, “Kurban Bayramı’nda bazı esnekliklerin yapılması gerektiğini düşünerek firma yetkilileri ile görüşüp ilk 3 gün ücret alınmamasını rica ettim. Sağ olsunlar onlarda bu ricamızı kırmayarak böyle bir karar aldılar. Vatandaşlarımız Kurban Bayramı’nın ilk 3 günü araçlarını park etmeleri durumlarında parkomat ücreti ödemeyecekler” dedi.

Halk Otobüsleri Bayramın 3 Günü Hizmete Devam Edecek

Yalova Belediyesi ile Yamintaş arasında yapılan görüşmeler neticesinde Minibüsçüler Odası’na bağlı bulunan halk otobüsleri Kurban Bayramı’nda 3 gün hizmet verecek.

Yamintaş’ın işletmeciliğini yaptığı özel halk otobüsleri, Yalova Belediyesi’nin girişimleri neticesinde Kurban Bayramı’nın 1. 2.ve 4.üncü günü Elmalık-Toki hattında sefer yapacak.

reklam