DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Bağatar’dan ilk açıklama

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bağatar’dan ilk açıklama
reklam

Önceki dönem AK Parti İl Başkanı, 28. Dönem milletvekili aday adayı Muğlim Bağatar, aday listelerinin açıklanmasının ardından ilk açıklamasını yaptı. Aday listesine giremeyen Bağatar,  partisinin 2023 seçimlerindeki adayları tebrik etti. 

Açıklamasında dikkat çekici ifadelere yer veren Bağatar, “İyi insan olmak için illa ki siyaset yapmaya gerek yok, her zaman ve her koşul altında ülkemize fayda sağlayacak ve ihtiyaç sahibi herkesin yanında olacak bir iş adamı olarak hepinize saygılarımı sunuyorum” dedi. 

Bağatar açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemiz ve dünya siyaseti için tarihi öneme sahip 2023 seçimlerinde ilimizi temsil edecek milletvekili adaylarımıza başarılar diliyorum. Ülke bizim, Cumhurbaşkanı bizim. Hep birlikte ülkemizin geleceği için çalışmaya devam edeceğiz. Öncelikle adaylık sürecinde beni destekleyen tüm Yalovalı hemşehrilerime teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum. Özellikle teşkilatlarımıza, beş yıl içerisinde yapmış oldukları güzel çalışmalar ve gayretleri için teşekkür ediyorum, ben onlardan razıyım. Takdir önce Allah’ın, sonra Sayın Cumhurbaşkanımızındır. Kimse kimsede kabahat aramasın, Allah neyi nasip ederse herkes kaderini yaşar. Günlerdir telefonla arayan ve mesaj atan tüm gönül dostlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. İyi insan olmak için illa ki siyaset yapmaya gerek yok, her zaman ve her koşul altında ülkemize fayda sağlayacak ve ihtiyaç sahibi herkesin yanında olacak bir iş adamı olarak hepinize saygılarımı sunuyorum.”

reklam