DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Baba adaylarına özel eğitim

Yayınlanma Tarihi : Google News
Baba adaylarına özel eğitim
reklam

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi, anne adaylarına yönelik düzenlediği başarılı Gebelik Okulu programına bir yenisini ekleyerek, bu sefer baba adaylarını da unutmadı. 

Gebe Okulu’nun bu özel eğitiminde, baba adaylarına temel bebek bakımı ve gebelik sürecinde eşlerine nasıl destek olabilecekleri konularında bilgilendirici bir program sunuldu.

Eğitimde, baba adaylarına bebek bakımı konusunda önemli ipuçları verilirken, gebelik ve lohusalık döneminde yaşanabilecek duygu durum değişiklikleri hakkında da detaylı bilgilendirme yapıldı. Ayrıca, doğum sürecinde eş desteğinin önemi ve yeni doğan bebeklerin özellikleri hakkında da katılımcılara kapsamlı bir eğitim sunuldu.

Eğitim sonunda katılımcılara katılım belgeleri verilirken, gelecek aylarda düzenlenecek olan eğitimlerin her Çarşamba günü saat 13.30’da gerçekleştirileceği duyuruldu. Anne adaylarının yanı sıra, baba adaylarının da eğitimlere katılımına büyük önem verildiği belirtilirken, anne adaylarının yakınlarının da bu özel sürece dahil edildiği ifade edildi.

Bilinçli annelik, huzurlu gebelik ve sağlıklı bebekler için Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne beklenen tüm anne ve baba adayları, Gebelik Okulu’na katılmaya davet ediliyor.

İletişim bilgileri: 0226 811 52 58 Dahili:1015

reklam