Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Armutlu Mecidiye Köy Pazarına ziyaret

0 11

Yalova Valisi Muammer Erol Armutlu ilçesi Mecidiye Köyü’nde kurulan halk pazarını ziyaret ederek buradaki esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
Yalova Valisi kalabalık bir grupla birlikte Armutlu ilçesine çıkarma yaptı.

Vali Erol’a, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, YTSO Başkan Yardımcısı Kenan Engin, Yalova Defterdarı Mustafa Karadeniz ve Tarım ve Orman İl Müdürü Suat Parıldar da eşlik ettiler.

Armutlu ilçesi Mecidiye Köyü’nde oluşturulan halk pazarını gezen Vali Erol, burada satış yapan esnaflarla sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını da dinleyen Vali Erol gerekli talimatları vererek sorunların çözülmesini sağladı.

Mecidiye Köyü Muhtarı Mustafa Sunar ise Yalova Valisi Muammer Erol ve beraberindekilere köy ve köyde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Köyün ihtiyaçları ve taleplerini de Vali Erol’a ileten Mecidiye Köyü Muhtarı Mustafa Sunar, “Yalova Valimize çok teşekkür ediyorum. Köyümüzün sorunları gerek İl Özel İdaresi ve gerekse KÖYDES vasıtası ile gideriliyor. Hiçbir talebimiz geri çevrilmiyor. Bugün de köyümüze gelerek bizleri onurlandırdığı, sorunlarımızı ve taleplerimizi dinlediği için valimize köy halkımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.