Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

“Armutlu İçin Bir Fikrim Var” yarışması sonuçlandı

0 15

Armutlu Belediyesinin geçen ay başlattığı ve Armutlu ilçesinde ikamet eden vatandaşlar arasında Ödüllü ” Armutlu İçin Bir Fikrim Var” yarışması sonuçlandı.

Armutlu ilçesinde öncelikli olarak yapılması gereken çalışmaları kapsayan proje yarışmasına yaş sınırlaması olmadan herkes katılabilmişti.

Proje yarışmasında dereceye girenlere Bisiklet ve  tablet verilirken, projeleri değerlendiren Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat katılımcılara teşekkür ederek dereceye girenlere de hediyelerini verdi.

” Armutlu İçin Bir Fikrim Var” proje yarışmasında birinciliği * Yaşar Bilen’in “Zeytinyağı Müzesi “ adlı projesi aldı.

Proje yarışmasında dereceye girenler şöyle:

* Yaşar Bilen – Zeytinyağı Müzesi

* Çiğdem Aydınlık – Gece Pazarı ( Şemsiyeli Sokak)

* Nurhan Bektaş – Bungalov Evler

* Elif Çalıcı – Çocuk Oyun Alanı

* Mehmet Aygün Çiftçi – Renkli Yaya Geçitleri

* Ali Hamamcı – Tabelaların Yenilenmesi

* Ahmet Çelik – Aş Evi ve Vefa Sosyal Destek Projesi

* Emin Akar – Su İle Elektrik Üretimi

Armutlu belediyesinden yapılan açıklamada ” Marmaranın incisi olan Armutlu’nun daha huzurlu ve yaşanabilir bir İlçe olması için ciddi gayret içerisinde bulunan Armutlu Belediyesi yoğun bir tempo içinde çalışmaktadır. İlçenin çehresini değiştirmek amacıyla bu gelişim sürecinde Armutlu’da ikamet eden halkın fikirleri ışığında bu sürece hız kesmeden devam etmek istemektedir. Her zaman Armutlu için yapılabilecek daha nice yatırımlar olduğunu düşünen Belediye yönetimi, ” Armutlu İçin Bir Fikrim Var” proje yarışması ile vatandaşlara Armutlu’nun daha güzel bir yer olması için katkıda bulunma fırsatı vermiştir. Katılımcılarımıza teşekkür ederiz” denildi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.