Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul ve yönetim kurulu üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Yalova’daki amatör spor kulüpleri hakkında konuşuldu.
Spora yönelik yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunulan ziyarette, spor tesisleri ve spordaki son durum hakkında da sohbet edildi. Görüşmede, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç de Başkan Salman’a eşlik etti.
Ziyaret sonunda ASKF Başkanı Tamer Erbul, amatör spora verdiği destekten ötürü Başkan Vefa Salman ve Başkan Yardımcısı Halit Güleç’e plaket hediye etti.