Bölgesel Amatör Lig 8. Bölge 2. Grup’ta son haftada Altınova Belediyespor, grup şampiyonu Ayvalıkgücü Belediyespor’a konuk oldu. Sarı-yeşilli ekibimiz centilmenlik örneği sergilerken alkışlarla sahaya gelen rakibini tebrik etmeyi ihmal etmedi. Zorlu 90 dakikada futbolseverler gole doyarken karşılaşmayı Balıkesir ekibi 3-2 kazanmayı başardı. Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı’nda oynanan karşılaşmada Mülazım Argız, Hakan Özler ve Resul Emre Göçmen hakem üçlüsü görev yaptı. Karşılaşma adeta golle başladı. Dakikalar 16’yı gösterdiğinde Ayvalıkgücü Belediyespor Sergen Çelik’le öne geçmeyi başardı. Bu golden sadece 4 dakika sonra Kırmızı Beyazlılar bu kez Uğurcan Aslantürk’le golü bularak devre arasına 2-0 üstün gitti. İkinci yarıda oyunu dengeleyen Abdurrahman Güneş yönetimindeki Altınova Belediyespor 70. dakikada Aliberk Tetik’le golü bularak farkı 1’e indirdi. Ayvalık adına sezonun en iyi isimleri arasında yer alan Serkan Bozkurt oyuna ikinci yarıda dahil olurken golünü atmayı ihmal etmedi ve 81. dakikada temsilcimizin ağlarını havalandırdı. Karşılaşmada son sözü 90+1. dakikada Aliberk Tetik söyledi ve skoru 3-2 şeklinde belirledi. Bu sonuçla şampiyon Ayvalıkgücü, 45 puanla sezonu kapattı. Altınova ise 19 puanla 7.sırada yer aldı.