reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Altınova’da kültürler 11. kez buluşacak

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Altınova’da kültürler 11. kez buluşacak
reklam

Altınova Belediyesi tarafından her sene düzenlenen Kültürler Buluşması’nın on birincisi bu yıl 28- 30 Temmuz tarihlerinde yapılacak.
Somut ve Somut Olmayan Kültürel Mirasın Korunması kapsamında Altınova Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Kültürler Buluşması, 28-29-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Altınova Belediyesi Bayraktepe Mesire Alanı’nda gerçekleştirilecek olan festival kapsamında ünlü sanatçı Kutsi, Latif Doğan, İlyas Yalçıntaş ve Salih Yılmaz verecekleri konserle vatandaşlarla buluşacak. Osmanlı’nın devletleştiği Hersek’te mevlit okunurken Kültürler Buluşması kapsamında her yıl gerçekleştirilen sünnet şöleni bu yıl da devam edecek. Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen vatandaşların Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği’ne kayıtlarını yaptırması gerekiyor. Sünnet Şöleni 30 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek.
 width=Hummalı çalışma
Altınova’da yer alan tüm etnik grupların ve kardeş belediyelerin katılacağı festival için Bayraktepe Mesire Alanı’nda 150 metrekarelik sahne kullanılacak. Altınova Belediyesi Fen İşleri Amirliği’ne bağlı ekipler, festivalin kusursuz bir şekilde tamamlanması için çalışmalara başladı.

reklam