Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Altınova İtfaiyede eğitim bitmiyor

0 27
Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği Personelleri, iş güvenliği ve kısa dalga haberleşme konusunda eğitimleri tamamladı.
Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği, personel, araç-gereç ve ekipman konusunda bölgenin en güçlü itfaiye teşkilatı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. İtfaiye personeli de çeşitli konularda eğitim almaya devam ediyor.

Sertifikalarını aldılar

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği Personelleri, iş güvenliği ve kısa dalga haberleşme konusunda eğitimlerini tamamlayarak, sertifikalarını aldılar.
İtfaiye personeline sertifikalarını Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nde düzenlenen törenle Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediye Meclis üyeleri Birol Bayram, Hasan Karabacak ve Şaban Cineviz, Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürü Ergül Orakcı ile Sefine Tersanesi yetkilileri tarafından verildi.

“EĞİTİMLER DÜZENLİ ŞELİLDE SÜRÜYOR”

Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu yaptığı açıklamada, “Özel eğitimlerin dışında itfaiye personelimize günlük hizmet içi itfaiyeci eğitimlerini teori ve uygulamalı olarak devam diyoruz. Öte yandan, kurumlarca yapılan online eğitimlere de katılım sağlamaları konusunda özen gösteriyoruz” diye konuştu.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.