Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Akyol parke yol ve kaldırım çalışmalarını inceledi

0 15

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’la birlikte Çiftlikköy’de devam eden parke yol ve kaldırım çalışmalarını inceledi.

Toplam 85 Bin Metrekare Parke ve 16 Bin Metrekare Bordür döşenecek olan İhlas Evleri ile Nurova Çiftliği arasında kalan kesimde çalışmaları yerinde inceleyen Vekil Akyol ve Başkan Silpagar, işçilere kolaylıklar dileklerini iletirken, mahalle sakinleriyle de sohbet ederek talep ve isteklerini dinledi. Vekil Akyol’a parke yol ve bordür çalışmalarla ilgili bilgi aktaran Başkan Silpagar, “Bu bölgedeki çalışmalarımız geniş bir alanı kapsıyor. 20’yi aşkın sokak ve 3 ana arterde parke döşemelerini yapıyoruz. Bulvar Caddesi ve bağlantılı Park Sokak, 3513 Sokak, 3514 Sokaklarda parke çalışmalarımızı tamamladık. Nurova Çiftliği tarafına giden sokaklarımızda çalışmalarımızı kısım kısım sürdürüyoruz” diye konuştu.

İhlas Evleri – Nurova arasında kalan bölgede aşınan parke yolların yanı sıra, var olan toprak yolların parke kaplanması dahil olmak üzere toplam 3 ana arter ve 20’nin üzerinde sokakta toplam 85 bin m2 parke, 16 bin m2 bordür döşenecek. Çalışmaların bu yaz içinde tamamlanması planlanıyor.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.