DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Akkim’den patili dostlara sevgi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Akkim’den patili dostlara sevgi
reklam

Türkiye’nin öncü kimyasal madde üreticisi Akkim Kimya, Subaşı Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ndeki sokak hayvanlarıyla ilgilenerek vatandaşlara örnek oldu.

Akkim ekibi, Subaşı Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayvanlarla ilgilendi. Ekibi Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay da yalnız bırakmadı. 

Koruma altında tutulan sokak hayvanları ile ilgilenen ekip, sokak hayvanları konusunun üzerinde önemle durulması gereken bir şey olduğuna dikkat çekti. Merkez hakkında Belediye Başkanı Canbay’dan bilgiler alan Akkim ekibi, sokak hayvanlarına destek amaçlı olarak yapılan ve bundan sonra da sürdürülecek olan çalışmalar hakkında bilgiler paylaştılar.

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, “Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimizi Akkim’den gelen arkadaşlarımızla ziyaret ettik. Doğamızın ayrılmaz bir parçası olan patili dostlarımızın yaşamlarının iyileştirilmesi üzerinde çalışmalar üreten ve bu konuda hassasiyet gösteren Akkim Grubu’na teşekkür ediyorum” dedi.

reklam